SWZlataVlad0050

 

ФОТО І ВІДЕО ЗЙОМКА

Фотографії та відео - це книга вашого життя. Кожен момент нашої особистої історії хочеться зафіксувати у своїй пам'яті, відкласти в ній всі деталі і нюанси до найдрібніших деталей. Вибір команд для фотозйомки і відеозйомки весілля - один з найбільш відповідальних етапів в підготовці. Очима цих людей ви будете дивитися на один з найважливіших днів у вашому житті - день вашого весілля! Важливо обрати професіонала в своїй справі, людину або команду, з якими ви будете на одній хвилі, зможете в день свого весілля розслабитися і відчути себе дуже легко і комфортно.

Створюючи концепцію свята, ми завжди продумуємо не тільки місце основної фотосесії, а й місце, де будуть проходити збори. Наші фотосесії подібні магії, коли звичні парки і вулички на фото і відео наших майстрів перетворюються в казково-красиві картини, які хочеться розглядати.

Іноді нас питають, навіщо фотографувати обручки, сукні, туфлі та інші деталі образу пари, ми ж не магазин цих речей? Звичайно, ні. Але за допомогою фотозйомки та відеозйомки весілля ми фіксуємо ці деталі, тому що ви витратили не один місяць на їх пошук, скрупульозно обираючи, і ми лише хочемо залишити у вашій пам'яті ці дрібниці, з яких складається наше життя. Навіть найменші деталі вашого дня через деякий час захочеться повернути в пам'яті «крупним планом»!

 

UP